top of page
LogoGEOOK.jpg

Informacje o firmie Geook - Ostróda

Biuro geologiczne Geook z siedzibą w Małdytach jest położone w województwie warmińsko-mazurskim, na trasie Ostróda-Gdańsk. Zespół doświadczonych geologów przeprowadza specjalistyczne badania, które umożliwiają właściwe rozpoznanie gruntów przeznaczonych pod inwestycje. Na podstawie wykonanych badań wydajemy stosowne opinie geotechniczne i przygotowujemy dokumentację geologiczno-inżynieryjną. Dzięki analizom pomagamy Państwu określić trafność planowanych inwestycji.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu zdobyliśmy niezbędną wiedzę do przeprowadzenia różnorodnych i skomplikowanych badań gruntu. Możemy się poszczycić imponującym dorobkiem opracowań oraz wydanych opinii geotechnicznych. Przygotowane przez nas ekspertyzy przyczyniły się do powstania wielu obiektów na terenie całej Polski.

Geolodzy z pasją – nas zespół

Zespół Geook tworzą geolodzy z pasją o wymaganych kompetencjach i kwalifikacjach zawodowych. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się dostosować zakres usług do jego potrzeb. Każde zlecenie traktujemy jako okazję do zdobycia doświadczenia, które pozwoli nam jeszcze bardziej poszerzać naszą wiedzę. Posiadamy sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie profesjonalnych badań. Dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci uzyskali informacje, które ułatwią im podjęcie właściwej decyzji inwestycyjnej. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszymi geologami i zapoznaniem się z ofertą odwiertów geotechnicznych, opinii geotechnicznej i geologii inżynierskiej.

bottom of page